Тепер серіали говорять Українською! | Головна Новини (спростовано) Телеканал HBO розглядає можливість серіалу про Джона Сноу

UATeam.tv — найкращі серіали українською(спростовано) Телеканал HBO розглядає можливість серіалу про Джона Сноу


Після виходу фінального сезону «Гри престолів» у 2017 році продюсери телеканалу HBO планують створити продовження у вигляді окремого серіалу про Джона Сноу, одного з головних героїв шоу. Один з топ-менеджерів телеканалу підтвердив газеті 'Daily Express', що з актором Кітом Гарінґтоном уже ведуться переговори з цього приводу.


Джерело відзначило, що деякі з акторів «Гри престолів» успішно займаються побудовою своєї кар'єри у Голлівуді і не факт, що команду вдасться зберегти.«Будь-який спін-офф навколо Джона Сноу, що має величезну популярність у фанатів, неминуче означає залучення інших героїв з серіалу. Коли останній сезон закінчиться в наступному році, доведеться з'ясувати, кого ми захочемо бачити в новому серіалі і хто зможе до нас приєднатися», — повідомив один з представників HBO.

Поки ніякого офіційного підтвердження цієї інформації немає. Профільні видання про кіно поки не надавали будь-якої точної інформації про продовження популярного серіалу.
Ми нарахували 3507 переглядів.


 

Свіженьке

08.08

І мертві підуть
"Як усе має бути"


02.10

Шанс
"Десята серія"


08.07

І мертві підуть
"Час на роздуми"


08.06

І мертві підуть
"Шоста серія"


02.09

Шанс
"Божевілля двох"