Тепер серіали говорять Українською! | Головна Новини (спростовано) Телеканал HBO розглядає можливість серіалу про Джона Сноу

UATeam.tv — найкращі серіали українською(спростовано) Телеканал HBO розглядає можливість серіалу про Джона Сноу


Після виходу фінального сезону «Гри престолів» у 2017 році продюсери телеканалу HBO планують створити продовження у вигляді окремого серіалу про Джона Сноу, одного з головних героїв шоу. Один з топ-менеджерів телеканалу підтвердив газеті 'Daily Express', що з актором Кітом Гарінґтоном уже ведуться переговори з цього приводу.


Джерело відзначило, що деякі з акторів «Гри престолів» успішно займаються побудовою своєї кар'єри у Голлівуді і не факт, що команду вдасться зберегти.«Будь-який спін-офф навколо Джона Сноу, що має величезну популярність у фанатів, неминуче означає залучення інших героїв з серіалу. Коли останній сезон закінчиться в наступному році, доведеться з'ясувати, кого ми захочемо бачити в новому серіалі і хто зможе до нас приєднатися», — повідомив один з представників HBO.

Поки ніякого офіційного підтвердження цієї інформації немає. Профільні видання про кіно поки не надавали будь-якої точної інформації про продовження популярного серіалу.
Ми нарахували 1561 переглядів.


 

Свіженьке

07.06

Гра Престолів
"Шоста серія"


07.05

Гра Престолів
"Східна варта"


07.04

Гра Престолів
"Трофеї війни"


07.03

Гра Престолів
"Справедливість Королеви"


07.02

Гра Престолів
"Драконороджена"