Тепер серіали говорять Українською! | Головна Новини Навіть Мартін не знає скільки сезонів триватиме «Гра престолів»

UATeam.tv — найкращі серіали українськоюНавіть Мартін не знає скільки сезонів триватиме «Гра престолів»

alt

"Я отримую подібні питання (скільки триватиме серіал?) щоразу, коли публічно виступаю, даю інтерв'ю, або ж ходжу червоною килимовою доріжкою. Моя звичайна відповідь на це "Я не знаю, скільки сезонів триватиме серіал. Ніхто не знає." повідомив Джордж Мартін у своєму Живому Журналі.

Це Голлівуд, друзі. Як писав Вільям Голдман в Голлівуді "ніхто нічого не знає."

Я знаю, що Девід і Ден (Девід Беньоф і Деном Вайс) заявили в інтерв'ю, що вони бачать шоу на протязі семи сезонів. Люди надсилають мені електронні листи про це, щоразу коли я говорю "я не знаю" у відповідь на запитання, неначе я не знаю, що D&D (Девід і Ден - прим. перекладача) сказали. Я знаю.

Я також знаю, що HBO хоче щоб серіал тривав довше. Я знаю, це з самого початку..., наступного дня після виходу другого епізоду першого сезону в ефір, коли я обідав з одним з керівників каналу HBO, він сказав мені, "Ми хочемо, щоб серіал тривав десять років ". Я підтвердив, що такий термін мені підходить. Я, як і раніше, чую подібні побажання від HBO щоразу після зустрічі з ними в Лос-Анджелесі або Нью-Йорку.

Але хочу зауважити, що ні десять, ні навіть сім сезонів нам ще не гарантовані. Наразі, Гра престолів підтверджена тільки на шість сезонів. Це все, що офіційно підтверджено контрактом з HBO. Ми можемо міркувати про додаткові сезони поза цими межами, але це все спекуляція. Багато чого може трапитися між теперішнім і сьомим сезоном, чи восьмим, чи дев'ятим, те чого не можна передбачити. Повірте мені, я знаю про що кажу.

Я займався створенням серіалу з серіями по годині, який був знятий з ефіру і перероблений на серії по півгодини. Я займався створенням серіалу, який міг би тривати п'ять, шість або більше сезонів, поки від нас не пішла провідна актриса, разом з якою нас покинула і аудиторія. Я демонстрував пілот, який так вразив канал, що були замовлені сценарії відразу на шість серій і мені практично гарантували ефірний час у міжсезоння. Але поки серіал не запущений в реальне виробництво, все це нічого не значить, як я переконався, коли в керівництві каналу відбулася ротація кадрів. Я не кажу, що це може трапитись з Грою престолів. Але все може статись.

Дивні речі відбуваються на телебаченні, і є дуууже багато факторів. Бюджети. Контракти акторів. Запуск нових шоу. Рейтинги (хоча HBO не так сильно звертає увагу на рейтинги, як інші мережі, це не означає, що вони не знають про них). Нагороди.

Зазвичай HBO продовжує свої серіали на сезон за раз. Торік ми спостерігали вкрай нетиповий випадок, коли Гра престолів була продовжена відразу на п'ятий і шостий сезони. Тут можна скільки завгодно розмірковувати і прогнозувати, але до наступного року, до початку шостого сезону, коли прийде пора продовжувати серіал, все це нічого не означатиме. Можливо, після показу другої серії (зазвичай оголошення робиться саме в цей час) HBO офіційно замовить сьомий сезон. Або, може бути, замовить відразу сьомий і восьмий сезони. Але навіть якщо буде замовлений тільки один сезон, це нічого не означатиме - можливо, вони просто повернуться до практики продовження на сезон за раз. Загалом, всі ці мої міркування були лише розширеною версією фрази «ніхто не знає».

Також я бачу, що знову йдуть розмови про завершення серіалу повнометражним фільмом, причому ця ідея приписується мені. Хочу зауважити, що хоча ідея мені дуже подобається, вона ні в якому разі не моя. Мені вона була висловлена ​​і гаряче мною схвалена, а я просто був першим, хто озвучив її публічно. І так, зрозуміло, ідея мені дуже подобається. А як може бути інакше? Який фантаст відмовиться, щоб по його книзі зняли епічний повнометражний фільм з величезним бюджетом? І успіх недавньої демонстрації Гри престолів в IMAX-кінотеатрах показав, що глядачі у фільму будуть. Так чи знімуть фільм? Не маю ні найменшого уявлення.

У майбутньому я напевно буду брати участь в обговореннях всього цього, і свою думку я висловлю, але це лише один голос з багатьох, і є занадто багато неврахованих факторів. Я можу лише сказати, що неймовірно щасливий працювати з HBO, Девідом Беньоф і Деном Вайсом. Сім сезонів, десять сезонів, з фільмом, з двома, без фільму ... У підсумку важливо тільки, щоб нам вдалося розповісти відмінну історію з відмінним закінченням.

Джерело: Офіційний живий журнал Джорджа Мартіна

А тим часом ви можете підкинути нам копійчину для виходу нового сезону улюбленого серіалу:Ми нарахували 10057 переглядів.


 

Свіженьке

08.08

І мертві підуть
"Як усе має бути"


02.10

Шанс
"Десята серія"


08.07

І мертві підуть
"Час на роздуми"


08.06

І мертві підуть
"Шоста серія"


02.09

Шанс
"Божевілля двох"