Тепер серіали говорять Українською! | Головна Новини Чутки про п'ятий сезон Гри престолів

UATeam.tv — найкращі серіали українськоюЧутки про п'ятий сезон Гри престолів

alt

Підготовка до зйомок чергового сезону Гри престолів у повному розпалі і до нас починають доходити чутки про нові ролі і нові місця зйомок.

Наприклад, Брайан Когман повідомив про те, що в новому сезоні напише сценарії для двох серій, Мартін - традиційно для однієї, а ще одну напише помічник творців серіалу Дейв Хілл.

EW повідомляє, що HBO веде переговори про зйомки в Андалусії (південна область Іспанії). Якщо все пройде успішно, то Іспанія стане сьомою країною після Шотландії, Північної Ірландії, Марокко, Ісландії, Мальти та Хорватії, де знімалася Гра престолів. І оскільки зйомки в Хорватії продовжаться, коментатори припускають, що Іспанія потрібна для нової серіальної місцевості - швидше за все, для Дорну.

Серед місць, які цікавлять знімальну групу, крім Гранадської Альгамбри, представленої на фото праворуч, розглядаються Севільський Алькасар і Алькасар Християнських Королів в Кордові.

WiC передає чутки про кастинги, і майже половина нових ролей - якраз дорнійці. Раз вже на роль Оберина Мартелла обраний латиноамериканський актор (і Мартін це цілком підтримує), то й на ролі його найближчих родичів підшукують земляків Педро Паскаля. Головним новим персонажем сезону буде верховний правитель Дорна Доран Мартелл, який з'явиться в декількох серіях. На його роль шукають чоловіка за 50, який буде пересуватися в кріслі-колясці. Побачимо ми і принца Трістана, молодшого сина Дорана - його зіграє красень років вісімнадцяти. Дорослішання Трістана (щодо книги) цілком зрозуміло: з ним заручена Мірцелла - старша сестра Томена (і для сюжету це важливо!), А Томена в четвертому сезоні зіграв сімнадцятирічний Дін-Чарльз Чапмен. Ні Аріанна, ні Квентін поки не згадуються.

З усіх дочок Оберина Мартелла, Піщаних Змійок, згадані тільки три: «атлетично складена» Обара Сенд, для якої передбачена сцена битви з кимось із головних героїв серіалу; «Красива, емоційна і сильна мулатка» Німер Сенд; «Отруйниця» Тіена Сенд.
Нарешті, останній персонаж з Дорна, той самий, що кладе з собою в ліжко сокиру, Арео Хотах, в серіалі буде негром.
Звертає на себе увагу відсутність у кастингу залізнонароджених. Можливо, на WiC опублікована лише перша порція інсайду, а незабаром слід чекати продовження. Можливо також, що ключові залізнонароджені(як мінімум, старші Грейджої) уже підібрані - аналогічно може пояснюватися і мовчання про Аріану і Квентіна. Нарешті, на вибір є ще дві гіпотези: розширення лінії залізнонароджених не буде зовсім або ж їм буде присвячений шостий сезон, якщо п'ятий повноцінно включить Дорн.

Джерело: Entertainment Weekly, WinterIsComing, 7Kingdoms


Ми нарахували 9252 переглядів.


 

Свіженьке

08.08

І мертві підуть
"Як усе має бути"


02.10

Шанс
"Десята серія"


08.07

І мертві підуть
"Час на роздуми"


08.06

І мертві підуть
"Шоста серія"


02.09

Шанс
"Божевілля двох"