Тепер серіали говорять Українською! | Головна Новини Нік Піццолатто не працюватиме над Справжнім детективом більше трьох сезонів

UATeam.tv — найкращі серіали українськоюНік Піццолатто не працюватиме над Справжнім детективом більше трьох сезонів

alt

Творець кримінальної драми HBO Справжній детектив (True Detective) попередив фанатів, щоб ті не надто прив'язувалися до серіалу.«Кожен сезон я фактично створюю новий серіал, причому без звичайного підготовчого періоду. Я повинен відразу видавати готові ідеї, а це вкрай виснажливо, - сказав Нік Піццолатто в інтерв'ю. - Я пишу сценарій кожного епізоду, так що навряд чи зможу займатися цим більше трьох років. Може, потім я хотів би знімати звичайний серіал з постійним акторським складом ».

«Жодна з чуток про кастинг не має нічого спільного з правдою. Я бачив як репортери пишуть «мої джерела повідомляють», проте ніяких джерел бути не може. Є тільки я і ще двоє хлопців, причому ці двоє навіть не в курсі, чим я займаюся ».
«Поки що ми не проводили ніяких переговорів. Для початку нам потрібно все обговорити з режисерами, після чого ми приступимо до процесу кастингу. Самі зйомки ми плануємо почати восени ».

Піцолатто також спростував чутки, що головні ролі у другому сезоні будуть жіночими. "Знову ж таки, це чутки, що не базуються на фактах", повідомив Піцолатто. "Існує сильний жіночий персонаж. Але я б не сказав, що це головний персонаж або що-небудь подібне ".

2 сезон за словами Піцолатто матиме чотирьох головних героїв. Він вже написав перші два епізоди другого сезону і каже, що він має якісь невиразні ідеї для третього сезону. Але він визнає, що ідея кожного сезону буде незалежною, самодостатньою історією.

Джерело: Calgary Herald


Ми нарахували 6451 переглядів.


 

Свіженьке

08.08

І мертві підуть
"Як усе має бути"


02.10

Шанс
"Десята серія"


08.07

І мертві підуть
"Час на роздуми"


08.06

І мертві підуть
"Шоста серія"


02.09

Шанс
"Божевілля двох"