Тепер серіали говорять Українською! | Головна Новини Метью Макконехі не буде у другому сезоні «Справжнього детектива»

UATeam.tv — найкращі серіали українськоюМетью Макконехі не буде у другому сезоні «Справжнього детектива»

alt

Американський актор Метью Макконехі, що днями отримав «Оскар» за кращу чоловічу роль, заявив, що не буде зніматися у другому сезоні серіалу «Справжній детектив». Про це він повідомив журналістам за лаштунками церемонії вручення премій американської Кіноакадемії.

«Ні, ні, ми не повернемося у другому сезоні, - сказав Макконехі за себе і за партнера по серіалу Вуді Харельсона. - Перший сезон був для нас останнім ».
Раніше повідомлялося, що завдяки високим рейтингам «Справжній детектив» буде продовжено на другий сезон і вийде він у 2015 році.

Творець серіалу Нік Піццолатто пояснив, що надалі «Справжній детектив» буде будуватися за принципом багатосерійного горрора «Американська історія жахів»: у кожному сезоні буде нова сюжетна лінія і зовсім нові персонажі. Крім того, наступні сезони буде знімати не один, а одночасно кілька режисерів.

Що стосується режисера, то на місце Кері Фукунаги, який вирішив зосередитися на великому кіно, прийде, можливо, кілька режисерів.
«Ми не плануємо знову працювати тільки з одним режисером, - каже Піццолатто. - Я вже розмовляв про майбутню роботу з декількома дуже досвідченими в таких справах людьми, і прийшов до висновку, що нам під силу зберегти неповторний авторський стиль першого сезону ». На даний момент Піццолатто тестує режисерів на здатність зберегти вірність візуальній стилістиці Фукунаги.Ми нарахували 5340 переглядів.


 

Свіженьке

02.04

Шанс
"Механізм копіювання"


02.03

Шанс
"Третя серія"


02.02

Шанс
"Друга серія"


02.01

Шанс
"Перша серія"


07.07

Гра Престолів
"Дракон i вовк"