Тепер серіали говорять Українською! | Головна Новини "І мертві підуть" продовжено на 5 сезон

UATeam.tv — найкращі серіали українською"І мертві підуть" продовжено на 5 сезон

alt

AMC замовив п'ятий сезон The Walking Dead.  Що й не дивно, адже з розвитком нового сезону, рейтинги найпопулярнішого шоу на ТБ продовжують неухильно зростати. У минулі вихідні новий епізод серіалу каналу AMC подивилося 8,7 млн. шанувальників саги.


Нещодавній епізод навіть обігнав показники спортивної трансляції Sunday Night Football відразу на вісім відсотків. Примітно, що вже другий тиждень більша частина глядачів воліє стежити за пригодами Ріка Граймса і компанії, не звертаючи уваги на перипетії, що відбуваються в Національній футбольній лізі (NFL). Матчі американського футболу на вихідних подивилися «всього» 8,1 млн.

Скотт Гімпл не підтримав традицію і залишиться шоураннером  й у наступному сезоні. За 4 сезони серіалом рулювали три людини: Френк Дарабонт (перший сезон) , Глен Маззара (другий сезон і перша половина третього) і, власне , Гімпл (друга половина третього - теперішній час).

Кількість епізодів AMC не заявила, що може означати, що канал подумує замовити більше шістнадцяти епізодів для наступного сезону. Або стажер забув додати ці деталі в прес-релізі. П'ятий сезон планують показати восени 2014.

Джерело: Блог серіалу на AMC


Ми нарахували 10011 переглядів.


 

Свіженьке

02.04

Шанс
"Механізм копіювання"


02.03

Шанс
"Третя серія"


02.02

Шанс
"Друга серія"


02.01

Шанс
"Перша серія"


07.07

Гра Престолів
"Дракон i вовк"