Тепер серіали говорять Українською! | Головна Новини Футурама знову закрита

UATeam.tv — найкращі серіали українськоюФутурама знову закрита


Comedy Central прийняв рішення не продовжувати Futurama, а значить, що анімаційна комедія завершиться після 140 епізодів 4 вересня. Останні 13 епізодів, які є другою частиною сьомого сезону, почнуть виходити 19 червня.

Для Futurama це, зрозуміло, вже не перше закриття: серіал виходив з 1999 по 2003 на Fox, перш ніж відправився в небуття. Після того, як повтори серіалу зібрали вражаючі рейтинги на Adult Swim, Comedy Central показав у 2008-2009 роках чотири анімаційних фільми, розбитих на п'ятий сезон з 16-ти півгодинних епізодів. Незабаром Comedy Central замовив шостий сезон з 26 епізодів, що вийшли в сезоні 2010-2011, і сьомий сезон, перша половина якого вийшла в 2012 році.
Для творців серіалу Девіда Коена і Метта Грейнінга, що вже три рази прощаються з серіалом (після показу на Fox, після чотирьох фільмів і після перших 26 епізодів на Comedy Central), новини не стали сюрпризом. «Думаю, останні пару сезонів і так вже були своєрідним бонусом, так що навряд чи я сильно засмучений, - сказав Коен. - Я очікував закриття два роки тому, так що з тих завжди тримав валізу біля дверей на всякий випадок. »
Мультсеріал двічі став володарем премії «Еммі» за Кращу анімаційну програму, в 2002 і 2011 роках. Однак рейтинги з часом впали, в 2012 році серіал збирав в середньому 1.7 мільйона глядачів (перша половина 6 сезону збирала в середньому 2.6 мільйона глядачів у 2010 році).
Представник Comedy Central Дейв Бернат вважає рішення каналу «природним кінцем» неймовірного повернення шоу: «Це приголомшливе досягнення, враховуючи, що серіал повернувся до життя. Я вкрай пишаюся тим, що ми знайшли спосіб підтримувати серіал ще цілих 52 епізоду ».
Продюсери, природно, розглядають варіанти нового будинку для серіалу, проте поки нічого конкретного. «Ми вже бували в такій ситуації перш, однак постійно підтримувати високий рівень серіалу вкрай нелегко, - розповів Грейнінг. - Ми переведемо подих і подивимося, що скажуть фанати. Працювати над «Футурама» було одне задоволення з самого початку, так що було б шкода розійтися ... Ми з радістю продовжили б. Нам ще є що розповісти. А якщо не вийде, то ми підемо з високо піднятою головою ... Думаю, ці епізоди кращі з усіх ».
Коен додав: «Як я вже говорив три рази до цього, це остаточний фінал серіалу. Не знаю, чому мені ніхто не вірить »


Джерело: ТелестрекозаМи нарахували 3807 переглядів.


 

Свіженьке

02.04

Шанс
"Механізм копіювання"


02.03

Шанс
"Третя серія"


02.02

Шанс
"Друга серія"


02.01

Шанс
"Перша серія"


07.07

Гра Престолів
"Дракон i вовк"