Тепер серіали говорять Українською! | Головна Новини Покидьки. П'ятий сезон завершить шоу

UATeam.tv — найкращі серіали українськоюПокидьки. П'ятий сезон завершить шоу

Британский канал Е4 офіційно повідомив, що п'ятий сезон, який вийде цієї осені, стане останнім.

Роберто Троні, випусковий редактор каналу Е4, повідомив: "у Говарда (Оверман, автор серіалу) і творчої групи є великі плани на останній сезон, серіал; як і його персонажі, не піде з екранів просто так. Пристебніть ремені і насолоджуйтеся зхоплюючим закінченням шоу ".

Мюррей Фергюсон, голова студії Clerkenwell Films, заявив, "Покидьки були дуже сміливим шоу в креативному плані, повним оригінальних ідей і талантів, яке швидко стало відомим не тільки в Британії, а і по всьому світу. Приємно було робити шоу, здатне до інновацій в ефірі і в онлайні (серіал знайшов величезний успіх на Hulu.com в Америці). Misfits для всіх нас було захоплюючою пригодою і ми дуже хочемо голосно і гідно закінчити його".

Misfits стартував у листопаді 2009 і швидко став хітом E4, регулярно виграючи перше місце у слоті. Другий і третій сезони в середньому збирали по 1,5 мільйона глядачів за епізод. На жаль, основний акторський склад швидко розбігся, і на четвертому сезоні серіал різко здав. Останній епізод четвертого сезону зібрав лише 700 тисяч глядачів.

Інший хіт каналу E4, Skins, завершиться в липні фінальним сезонів, які вмістить всього три серіїі.

Джерело: telestrekoza.com Ми нарахували 6490 переглядів.


 

Свіженьке

02.04

Шанс
"Механізм копіювання"


02.03

Шанс
"Третя серія"


02.02

Шанс
"Друга серія"


02.01

Шанс
"Перша серія"


07.07

Гра Престолів
"Дракон i вовк"