Тепер серіали говорять Українською! | Головна Новини Лабораторні нотатки Уолтера Бішопа

UATeam.tv — найкращі серіали українськоюЛабораторні нотатки Уолтера Бішопа

Спеціально для фанатів серіалу Межа, для тих хто завжди хоче зазирнути  якомога глибше в сюжет серіалу, дізнатись більше цікавого та корисного студія UA Team приготувала невеличкий сюрприз – лабораторні нотатки Уолтера Бішопа!

Уолтер Бішоп – надзвичайно цікава та розумна людина, котра в кожній справі старається дістатись до самої суті, самого явства. Саме тому, та через те що має досить розсіяну пам'ять, Уолтер до кожної справи робить певні записи, в яких пояснює деякі аспекти своїх експерементів.

Лабораторні нотатки –  додаток до серіалу, який буде цікаво почитати в перервах між виходом новий серій від нашої студії. Всі нотатки українізовано та деталізовано (надані пояснення до деяких слів). 

 

 

 

На даний момент не всі нотатки Уолтера знайдено у секретному архіві Бішопів, та з часом всі вони будуть віднайдені та перекладені українською мовою. Ознайомитись з ними ви зможете на  спеціальній сторінці. Але наразі ми пропонуюємо вашій увазі лабораторні записи доктора Бішопа до 9 серії першого сезону. 

Натисніть для перегляду в повний розмір

Енциклопедична довідка:

 
[1] «В глибинах свідомості» (S01E09) — третя серія після «Пілотної» (S01E01) і «Як ми зустріли містера Джонса» (S01E07), у нотатках до якої йдеться про Проект 269 (Дослід 17, 18 та 19).  Даний проект вивчає явище переміщення (трансферингу) свідомості
 
[2] В оригіналі «misty water-colored memories», слова з пісні Барбари Стрейзанд «The Way We Were».
 
[3] Біблія, Старий Заповіт, Вихід (8:3) «Четверте звернення до фараона. Третє чудо» (переклад Олександра Гижа).
 
[4] Буфотенін (англ. Bufotenin або Bufotenine), 5-HO-DMT, речовина класу триптамінів. Структурно подібний до серотоніну - важливого нейротрансміттера головного мозку ссавців. Являє собою алкалоїд, що міститься у шкірі деяких жаб, в деяких видах грибів та інших речовинах і тваринах. Термін буфотенін походить від назви роду жаб Буфо (лат. Bufo), таких як Bufo alvarius та Bufo marinus. Буфотенін схожий з такими речовинами-алкалоїдами як псилоцин, диметилтриптамін та 5-MeO-DMT, проте однозначної відповіді на питання, чи є ця речовина психоактивною, науковці наразі дати не можуть.
 
[5] 5-MeO-DMT, сильна психоактивна речовина класу триптамінів. 5-MeO-DMT міститься у багатьох рослинах, а також у секреціях деяких жаб (наприклад Bufo alvarius). Подібний до таких речовин як диметилтриптамін (DMT) и буфотенін (5-OH-DMT). Тисячоліттями використовувався як ентеоген у практиках шаманів Південної Америки.
 
[6]  «Макбет» (IV, I), Вільям Шекспір (переклад Бориса Тена).
 
[7] Астрінгент або стягуючий засіб (від лат. adstringere — "швидко з’єднувати"), протизапальний лікарський засіб місцевої дії, що викликає ущільнення колоїдів; часткову коагуляцію білків позаклітинної рідини, слизу, клітинних мембран, у результаті чого утворюється плівка, яка запобігає подразненню чутливих нервових закінчень. Послаблює відчуття болю. Зазвичай входить до складу лосьйонів для загоєння незначних подразнень та захисту шкіри, а також для зупинення кровотечі, що виникає внаслідок подряпин і саден. Крім того випускається у вигляді еліксиру для полоскання рота; льодяників, що сприяють послабленню болю в горлі; крапель для очей тощо. Є компонентом засобів-антиперспіратнів.

 
[8] Рекурсія, у математиці та програмуванні, метод визначення функцій, коли функцію, яку треба визначити, використовують для визначення неї самої. Поняття також широко використовується для описання процесу повторювання об’єктів, що відображають самі себе . Класичний прикладом нескінченної рекурсії є два дзеркала, встановлені одне проти одного: в них утворюються два коридори із затухаючих відображень дзеркал.
Ми нарахували 3660 переглядів.


 

Свіженьке

02.04

Шанс
"Механізм копіювання"


02.03

Шанс
"Третя серія"


02.02

Шанс
"Друга серія"


02.01

Шанс
"Перша серія"


07.07

Гра Престолів
"Дракон i вовк"