Тепер серіали говорять Українською! | Головна Новини Лабораторні нотатки Уолтера Бішопа

UATeam.tv — найкращі серіали українськоюЛабораторні нотатки Уолтера Бішопа

Спеціально для фанатів серіалу Межа, для тих хто завжди хоче зазирнути  якомога глибше в сюжет серіалу, дізнатись більше цікавого та корисного студія UA Team приготувала невеличкий сюрприз – лабораторні нотатки Уолтера Бішопа!

Уолтер Бішоп – надзвичайно цікава та розумна людина, котра в кожній справі старається дістатись до самої суті, самого явства. Саме тому, та через те що має досить розсіяну пам'ять, Уолтер до кожної справи робить певні записи, в яких пояснює деякі аспекти своїх експерементів.

Лабораторні нотатки –  додаток до серіалу, який буде цікаво почитати в перервах між виходом новий серій від нашої студії. Всі нотатки українізовано та деталізовано (надані пояснення до деяких слів). 

 

 

 

На даний момент не всі нотатки Уолтера знайдено у секретному архіві Бішопів, та з часом всі вони будуть віднайдені та перекладені українською мовою. Ознайомитись з ними ви зможете на  спеціальній сторінці. Але наразі ми пропонуюємо вашій увазі лабораторні записи доктора Бішопа до 9 серії першого сезону. 

Натисніть для перегляду в повний розмір

Енциклопедична довідка:

 
[1] «В глибинах свідомості» (S01E09) — третя серія після «Пілотної» (S01E01) і «Як ми зустріли містера Джонса» (S01E07), у нотатках до якої йдеться про Проект 269 (Дослід 17, 18 та 19).  Даний проект вивчає явище переміщення (трансферингу) свідомості
 
[2] В оригіналі «misty water-colored memories», слова з пісні Барбари Стрейзанд «The Way We Were».
 
[3] Біблія, Старий Заповіт, Вихід (8:3) «Четверте звернення до фараона. Третє чудо» (переклад Олександра Гижа).
 
[4] Буфотенін (англ. Bufotenin або Bufotenine), 5-HO-DMT, речовина класу триптамінів. Структурно подібний до серотоніну - важливого нейротрансміттера головного мозку ссавців. Являє собою алкалоїд, що міститься у шкірі деяких жаб, в деяких видах грибів та інших речовинах і тваринах. Термін буфотенін походить від назви роду жаб Буфо (лат. Bufo), таких як Bufo alvarius та Bufo marinus. Буфотенін схожий з такими речовинами-алкалоїдами як псилоцин, диметилтриптамін та 5-MeO-DMT, проте однозначної відповіді на питання, чи є ця речовина психоактивною, науковці наразі дати не можуть.
 
[5] 5-MeO-DMT, сильна психоактивна речовина класу триптамінів. 5-MeO-DMT міститься у багатьох рослинах, а також у секреціях деяких жаб (наприклад Bufo alvarius). Подібний до таких речовин як диметилтриптамін (DMT) и буфотенін (5-OH-DMT). Тисячоліттями використовувався як ентеоген у практиках шаманів Південної Америки.
 
[6]  «Макбет» (IV, I), Вільям Шекспір (переклад Бориса Тена).
 
[7] Астрінгент або стягуючий засіб (від лат. adstringere — "швидко з’єднувати"), протизапальний лікарський засіб місцевої дії, що викликає ущільнення колоїдів; часткову коагуляцію білків позаклітинної рідини, слизу, клітинних мембран, у результаті чого утворюється плівка, яка запобігає подразненню чутливих нервових закінчень. Послаблює відчуття болю. Зазвичай входить до складу лосьйонів для загоєння незначних подразнень та захисту шкіри, а також для зупинення кровотечі, що виникає внаслідок подряпин і саден. Крім того випускається у вигляді еліксиру для полоскання рота; льодяників, що сприяють послабленню болю в горлі; крапель для очей тощо. Є компонентом засобів-антиперспіратнів.

 
[8] Рекурсія, у математиці та програмуванні, метод визначення функцій, коли функцію, яку треба визначити, використовують для визначення неї самої. Поняття також широко використовується для описання процесу повторювання об’єктів, що відображають самі себе . Класичний прикладом нескінченної рекурсії є два дзеркала, встановлені одне проти одного: в них утворюються два коридори із затухаючих відображень дзеркал.
Ми нарахували 3522 переглядів.


 

Свіженьке

07.02

Гра Престолів
"Драконороджена"


07.01

Гра Престолів
"Драконів камінь"


07.16

І мертві підуть
"Перший день решти твого життя"


07.15

І мертві підуть
"Те, що їм потрібно"


07.14

І мертві підуть
"Інший бік"