Тепер серіали говорять Українською! | Головна

UATeam.tv — найкращі серіали українськоюГра Престолів: цікавинки нового сезону


Прем'єра шостого сезону Гри Престолів отримала декілька сюжетних поворотів та шокуючих моментів, щоб заохотити навіть найбільш вибагливіших глядачів дивитися наступні серії. Після того, як деякі завзяті фанати мали можливість знову переглянути епізод, то це дало змогу пролити світло на деякі відсилання до попередніх сезонів серіалу.

ВОВК, ЩО ВИЄ

Direwiolfes

Одна з найбільш болісних відсилань пов'язана з лютововком Джона Сноу — Духа, до лютововка Роба — Сірого Вітра. Обоє були замкнені за схожими дверима і відчайдушно дряпали, коли померли їхні господарі. Цікаво, що це лише другий раз, коли ми чули як Дух вив у серіалі. Він гавкав, гарчав, але тільки один раз вив коли Бран заліз у свідомість свого лютововка.

ДОЧКА, ЯК МАТИ

Starks

Сцена, де Брієна присягнула на вірність Сансі була зворушливою, а її промова була майже такою як в другому сезоні. Нагадаємо, коли Брієна і Кетлін втекли після того, як Мелісандра вбила Ренлі, Брієна присягнула Кетлін. Слова в цих двох сценах були досить близькі (хоча і не ідентичні). Санса дійсно стає схожою на свою мати.

СОНЯЧНИЙ СПИС


Якщо ви не звертаєте увагу на всі герби домів Вестероса, ви можливо не зауважили, що дому Мартелам належить герб, на якому зображений спис що пронизує свого роду кучеряве сонце. Цей герб можна побачити на вітрилах корабля Джеймі в цьому епізоді. Замок в Дорні має назву "Сонячний спис", а на мантії Оберина зображено багато сонця.

КІТ ГЕРІНҐТОН В ОПЕНІНГУ

Якщо ви пропустили його, ім'я — Кіт Герінґтон все ще знаходиться в початкових титрах до Гри Престолів.

КРОВ НА СНІГУ

Користувачі мережі стверджують, що після вбивства Джона, кров яка тече схожа на його вищезгадоного виючого лютововка, а після того як тіло Джона забрали з місця смерті, пляма крові що залишилась була схожа на обриси дракона. Ден Вайс і Девід Бенірофф сказали, що вони витратили багато часу і грошей, переконавшись, що сцена з Джоном в снігу має виглядати правильно, невже ці візуальні посилання на Дім Таргарієнів і Дім Старків дійсно є збігом?

Дивіться нові епізоди щопонеділка, ближче до ночі на UATeam.tv
Ми нарахували 5427 переглядів.